חיפוש:

טיפולי שיניים לכל גיל

כולם שווים

כל המשפחה מקבלת טיפול שיניים


בעזרת ההתפתחות הטכנולוגית והקדמה המדעית ניתן לספק טיפולי שיניים לכל קבוצת גיל ולכן אוכלוסייה. צעירים ומבוגרים, נשים וגברים, חולים ובריאים, עשירים ועניים. לרשות כל מטופל עומדים אלפי רופאי שיניים בארץ עם מבחר ענק של טיפולים, שיטות וטכניקות טיפול.

כל המשפחה תחת קורת גג אחת

מגיל אפס

הטיפול בשיניים מתחיל עוד לפני שהן בקעו, זה מתחיל עם תזונה נכונה של האם בעת הריונה ולאחר הלידה במיוחד בתקופת ההנקה. בנוסף לתזונה הנכונה של האם נדרשת גם תזונה נכונה אצל התינוק ע"מ שהתפתחות השיניים אצל התינוק תהיה גם היא נכונה.

כל המשפחה מקבלת טיפול שיניים

חשוב בכל גיל

בכל גיל צריך לתת תשומת לב מתאימה לשיניים ולחניכיים ולכל אורך חיינו. כשמתחילים לטפל בחניכיים ובשיניים רק בגיל מאוחר אז הסבל יהיה יותר והעלות תהיה גבוהה.

זכותם של הילדים לזכות בטיפול

לפי חוק ביטוח בריאות ממלכתי ילדים עד גיל 12 זכאים לטיפולי שיניים במסגרת סל שירותי הבריאות ע"י קופות החולים בישראל. במסגרת החוק החדש כל ילד זכאי לטיפולים משמרים ומונעים.

לא כל הטיפולים ניתן לעשות בכל גיל

חלק מטיפולי השיניים ניתן לבצע אך ורק לגילאים מסוימים ולא לכל גיל וזאת בעקבות מגבלות מיוחדות. למשל לא ניתן לבצע השתלות שיניים אצל ילדים. בחלק מהטיפולים גיל המטופל הוא פרמטר לסיכוי הצלחת הטיפול.

לא כל מטופל יכול לקבל כל טיפול

כמו בכל תחום גם ברפואת שיניים ישנם הגבלות מקצועיות שמונעות מרופא שיניים מלספק שירותים למטופלים מסוימים במקרים מיוחדים. ההגבלה הגדולה ביותר היא מחלות רקע, כגון: גידול ממאיר, סכרת, ...

חלופות תמיד ניתן למצוא

כמעט לכל אחת מבעיות/מחלות השיניים והחניכיים יש מספר טיפולים ופתרונות, ולכן אם לא ניתן לבצע טיפול מסוים אז יש דלת נוספת פתוחה לקבלת טיפול אחר. החלופה יכולה להיות שיטת טיפול אחרת או ציוד ומכשור חלופי!

טיפולים במסגרת הכיסויים של קופ"ח

אתם מודעים לכך שיש צורך לבצע בדיקת שיניים או טיפול שיניים אך היוקר והמחירים מונעים מכם לגשת לרופא שיניים, אז בדקו את הטיפולים שניתן לקבל מקופת החולים במסגרת הכיסויים המשלימים שהם מציעים!

שיניים שתשמור בילדות תגיע איתם לגיל הזקנה

ילד שמחנכים אותו לצחצח שיניים ימשיך לצחצח שיניים גם בגיל מבוגר, וילד שצבע השיניים שלו לבן ישמר אותן, כי השיניים הופכות לחלק מתרבות היומיום שלו וחלק מאורח החיים שלו עד סוף ימיו.

מחלות חניכיים ושיניים מלוות כל דור וכל גיל, הכוח החזק הוא להגן על השיניים או לשמר מצב קיים, קל לדרדר מצבם של השיניים אך קשה מאד לשקמן, כי כל שיקום דורש זמן וכסף וכרוך לפעמים בסבל שניתן למנוע על ידי היגיינה נכונה וטיפולים משמרים ומונעים.

ילד מקבל טיפול שיניים